Afgelopen week was een fantastische week! We hebben genoten van het weer, Vaderdag én ik ging met mijn jarige nichtje Maud naar het concert van Guns ‘N Roses. Het was fantastisch! Kijk je weer mee?
Mijn week in 6 foto’s
Van links naar rechts, van boven naar onder:
- Wanneer een deel van het nieuwe schoolplein is geopend en het één groot feest is.
- Even lekker wat nieuwe kleding voor mijzelf geshopt.
- Floris en Ollie blijven de beste vriendjes.
- Met mijn jarige nichtje Maud naar Guns ‘N Roses en het was fantastisch!
- Overgooien in Schoonhoven waar mijn ouders lekker aan het water zaten.
- Vaderdag was heerlijk! We begonnen met cadeautjes, een gezellig ontbijt en een lunch in Reeuwijk (met ijskoffie!). Daarna naar mijn jarige bestie Chantal om vervolgens naar mijn bonusvader te gaan.
Mijn financiële week
- Met deze temperaturen en onze vakantie in het vooruitzicht, moesten we toch heel wat nieuwe zomerkleding kopen. Eerder deze week had ik ook al lekker geshopt, dit keer was het vooral de beurt aan Pat en Milan en ik shop nog een jurkje en een luchtige broek.
Favorieten van de week
- Ik ben nog aan het nagenieten van het concert van Guns ‘N Roses, wat was het gaaf! Het was altijd al een grote wens van mij om hen live te zien en dat is dan eindelijk gebeurd! Vooral ‘November Rain’ met de gitaarsolo van Slash wilde ik heel graag live horen en ik heb van iedere seconde genoten. Ik vond Axl goed bij stem, hij zong alles live en ze hebben drie uur lang echt alles gegeven. By far het beste concert waar ik ooit ben geweest!
- Verder maakten we het alvast gezellig voor de voetbal.
- En genoten we van het weer op het terras.
Stom deze week
Na het concert van deze week, vond ik helemaal niets stom, haha!
Welk cijfer geef ik mijn week?
Een dikke 9! Ik voelde mij een bevoorrecht mens. Ik wens jullie net zo’n mooie week toe!












