Afgelopen week stond vooral in het teken van aftellen. Aftellen naar het Paasweekend, de meivakantie, maar vooral naar de sleuteloverdracht van ons huis deze week. Tussendoor had Floris nog een schoolreisje, was er een paaslunch op mijn werk, waren er speelafspraakjes, aten we een taartje, gingen we naar de bioscoop en Wondr Experience. Kijk je gezellig mee naar mijn week?
Mijn week in 6 foto’s
Van links naar rechts, van boven naar onder:
- Speelafspraakje met krimpfolie en wat lekkers terwijl ik lekker doorwerk.
- Gezellige en lekkere paaslunch op het werk.
- We hebben een poortdeur!
- En ondertussen staat deze tafel al klaar in ons huis voor de sleuteloverdracht komende week 🙂
- Met de mannen een taartje eten. Er is altijd wel een reden om een taartje te eten.
- De planten water geven bij mijn vader op de begraafplaats.
Mijn financiële week
- Ik haal extra boodschappen voor het paasontbijt thuis. Lekker én gezellig!
- We gaan met de jongens naar de Minecraft movie. Het valt wel op dat de bioscoop steeds duurder wordt. We zijn nu, inclusief eten en drinken, zo’n €70,- kwijt voor ongeveer 1,5 uur. Wat is het toch naar dat dit voor veel gezinnen niet mogelijk is.
Favorieten van de week
- De Minecraft movie was echt verrassend leuk! We hebben enorm gelachen en genoten.
- We zijn uitgenodigd bij Wondr Experience Amsterdam om ons onder te dompelen in de wereld van Vaiana. Wat was het leuk! We hebben er echt van genoten en heel veel toffe foto’s gemaakt. Floris vond het geweldig!
- De film ‘iHostage’ staat op Netflix. Deze film gaat over de gijzeling in de Apple Store in Amsterdam. Goede film!
- De nieuwe Jill Mansell is uit: ‘Denk jij ook weleens aan mij?’. Wat een heerlijk boek! Ik heb deze in no time uitgelezen, aanrader!
- Grote kans dat je Laviesanne op Instagram volgt. Sanne heeft nu ook een boek uitgebracht en ook dit boek heb ik afgelopen week uitgelezen. Grappig en op sommige vlakken heel herkenbaar.
Welk cijfer geef ik mijn week?
Ik geef mijn week een 8. Het was een gezellige en drukke week. Laten we hopen dat deze week net zo leuk wordt. Morgen krijgen we de sleutel van ons nieuwe huis, hier kijken we echt naar uit! Mooie week gewenst!
Als je bij de ING bankiert, kun je met je rentepunten bioscoopkaarten kopen met korting. Dit scheelt. Verder kopen we vaak wel popcorn in de bioscoop maar neem ik zelf drinken voor de kinderen en bijvoorbeeld wat fruit mee. Ik koop dan vaak nog wel koffie voor mijzelf. Doordeweeks is de film ook vaak goedkoper. Als je al al deze dingen doet, kan het zo 20 euro schelen.