Home + Geld & Gezin | Wat wij doen met de kinderbijslag van juli 2025

Geld & Gezin | Wat wij doen met de kinderbijslag van juli 2025

Het is weer juli en dat betekent dat de kinderbijslag van juli 2025 wordt uitbetaald. Het afgelopen jaar – in januari en april ook nog zelfs – ging deze bij ons voornamelijk naar ons nieuwe huis, maar inmiddels zijn we lekker gesetteld en kunnen we de kinderbijslag anders verdelen. Waar we het dit kwartaal aan besteden lees je hieronder.

Kinderbijslag van juli 2025 besteden

We krijgen in totaal €757,04 kinderbijslag. Dat is zoals altijd een lekker bedrag en mooi meegenomen.

We hebben het geluk dat we iedere maand kunnen sparen voor de kinderen en kunnen kopen wat ze nodig hebben. Daarom verdelen we dit bedrag over diverse potjes die bedoeld zijn voor het hele gezin.

Dit keer zijn dat deze potjes: 

  • €300,- in onderhoud of nieuwe fiets
    Milans fiets krijgt een onderhoudsbeurt voor het nieuwe schooljaar. Dit doen we jaarlijks. Ook laten we mijn fiets even checken en die van Pat heeft een nieuwe motor nodig. Dit laten we in één keer doen en daarom gaat er een groot bedrag naar dit potje.
  • €200,- in kleding en schoenen gezin
    Dit potje vullen we maandelijks aan en zal nu gebruikt worden voor kleding en schoenen voor het nieuwe schooljaar. Bijvoorbeeld voor de gym, een nieuwe jas etc.
  • €150,- in verjaardagen jongens
    De verjaardagen van de jongens komen eraan in oktober en ik heb toch zo’n leuk cadeau gevonden! Hierover later meer, maar hiervoor kunnen we de kosten spreiden. Dit potje gebruiken we nu niet voor de cadeaus, maar wel voor taarten, boodschappen, Floris’ kinderfeestje etc.
  • €100,- in auto onderhoud
    We hebben de afgelopen periode best wat uit dit potje moeten halen, dus deze moet weer worden aangevuld. Inmiddels rijdt Pat een auto van de zaak, dus gaat het nog maar om één auto. Dat scheelt in ieder geval.

Het voelt fijn om weer bezig te zijn met nieuwe potjes en het aanleggen van een nieuwe buffer. En het is ook wel nodig, haha, want de potjes zijn de afgelopen maanden flink geslonken. Weliswaar voor een goed doel, maar toch is het fijn andere doelen weer prioriteit te geven.

Waar besteden jullie de kinderbijslag dit keer aan uit? Klets mee in de comments hieronder of op de socials van Mamablogger.

liefs

Volg:
Marisca

Bedankt voor het lezen en leuk dat je Mamablogger een bezoekje brengt! Mijn naam is Marisca. Ik ben getrouwd met Patrick en Moeder van Milan (okt. ’10) en Floris (okt. ’17). Niets is leuker dan schrijven over het moederschap en jullie te inspireren met budgettips, uittips, persoonlijke verhalen etc. Kortom, Mamablogger is het meest persoonlijke online magazine voor moeders.

Find me on: Web | Twitter/X | Instagram | Facebook

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *